AS wśród rozdzielnic

, 21 paź 2011 o 7:47

Konieczność używania różnych narzędzi, każdego z inną wtyczką, jest chlebem powszednim każdego budowlańca. W celu ułatwienia i usprawnienia pracy wielu fachowców, firma AS Schwabe dołączyła do swojej oferty rozdzielnicę prądową AS 860510.

 

Przenośna rozdzielnica prądowa AS 860510 marki AS Schwabe, fot. Lange Łukaszuk

Przenośna rozdzielnica prądowa AS 860510 marki AS Schwabe, fot. Lange Łukaszuk

Marka AS Schwabe słynie z produkcji wysokiej jakości sprzętu elektrycznego oraz różnego rodzaju przewodów, przedłużaczy oraz rozdzielnic, potrzebnych w codziennej pracy wielu fachowców. Użytkownicy produktów firmy AS Schwabe cenią je sobie przede wszystkim za niezawodność, łatwość obsługi oraz solidne, niemieckie wykonanie. Przedsiębiorstwo dba również o bezpieczeństwo podczas eksploatacji.

Rozdzielnica prądowa AS Schwabe – niemiecka jakość w najlepszym wykonaniu

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów do izolowania przewodów, a także wyposażenie rozdzielnicy prądowej AS Schwabe AS 860510 w specjalne zabezpieczenie naprądowe oraz wyłącznik różnicowoprądowy RCD to tylko niektóre elementy poprawiające bezpieczeństwo pracy. Wyłącznik RCD z parametrami 30 mA chroni użytkownika przed porażeniem elektrycznym poprzez pilnowanie, czy prąd wypływający z obwodu elektrycznego równał się temu, który do niego wpływa – jeśli jest inaczej, to rozłącza obwód. Często bowiem zdarza się tak, że punkt podłączenia rozdzielnicy jest oddalony od zabezpieczenia RCD w instalacji właściwej i poprzez tę odległość wybrany RCD może nie spełniać swojej funkcji. Dlatego fachowcy rekomendują stosowanie go rozdzielnie z wyłącznikiem RCD, który zabezpieczy użytkowników podłączonych do rozdzielni.

Rozdzielnica prądowa firmy AS Schwabe oprócz licznych zabezpieczeń przed porażeniem elektrycznym, posiada również wiele różnorodnych gniazd, pod które można podłączyć różne urządzenia. Wtyczka wejściowa 5-bolcowa/440V/32 A oraz 6 gniazd wyjściowych, w tym 4 x 250V/16 A, jedno 440V/16 A i jedno 440V/32 A umożliwiają korzystanie z wielu narzędzi, które posiadają rozmaite wtyczki.

Konieczność używania dużej ilości przedłużaczy o różnych wtyczkach oraz plączące się kable nie będą już zmorą pracowników budowy. Firma Lange Łukaszuk, wyłączny dystrybutor marki AS Schwabe, wprowadzając do swojej oferty przenośną rozdzielnicę prądową, z pewnością ułatwi pracę wielu fachowcom, którzy narzekali do tej pory na przymus czekania na przedłużacze z odpowiednimi gniazdkami oraz brak możliwości swobodnego przemieszczania się w trakcie wykonywania prac po budowie. Rozdzielnicę można przenieść w każde miejsce – dzięki temu możliwa jest praca na wysokościach lub w miejscach, gdzie same kable były zbyt krótkie.

Konstrukcja rozdzielnicy pozwala na sprawną pracę fachowców na budowie, wykluczając konieczność podłączania wielu przedłużaczy, których kable plączą się i przeszkadzają w swobodnym przemieszczaniu się. Z kolei możliwość nieograniczonego przenoszenia rozdzielnicy firmy AS Schwabe pozwala na korzystanie z urządzenia niemalże w każdym miejscu na placu budowy” – mówi Tomasz Milczarek, Menedżer Produktu z firmy Lange Łukaszuk.

Dobrze zabezpieczona oraz wyposażona w przeróżnego rodzaju gniazda elektryczne przenośna rozdzielnica prądowa AS Schwabe AS860510 to urządzenie, które będzie z pewnością bardzo użyteczne przy okazji każdej budowy. Dzięki rozwiązaniom AS Schwabe praca fachowców zostanie usprawniona – od teraz bowiem każdy, używający sprzętu AS Schwabe, będzie mógł stwierdzić, że ma AS-a na budowie.

 

Przenośna rozdzielnia prądowa AS 860510, cena netto 699,90 zł

 

Producent: AS Schwabe

Kategorie : Sponsorowane


Brak komentarzy.

Zostaw komentarz